Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Görög Rezső (1930-): Favágók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
10516.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Görög Rezső (1930- ?): Tiszapart. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x55 cm
10517.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
H. Molnár István: Eger. Olaj. Farost. Jelzett, keretben 29x39 cm
10518.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
H. N. Mira, Halmosi Mária (1945-2008): Presszóban. Nyomat, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és számozott (9/50). 26x17 cm
10519.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
10520.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Halasi Horváth István (1904-1994): Cigány legény hegedűvel. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x22 cm
10521.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Halász József (1874-1935): Hegyi kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 19x15 cm
10522.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Halász József (1874-1935): Szántás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 15,5x19 cm
10523.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett művészpéldány (E.A.), 41x29 cm
10524.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Geometrikus formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, kisebb elszíneződésekkel, lapszéli apró szakadással. 41x29 cm
10525.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Halvax Gyula (1906-1984): 2 db női portré rajz. Tus, papír, egyik jelzett és datált (1926), 13,5x9 és 12x17 cm.
10526.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Atmoszférikus táj (Pásztó?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lap alján kisebb javított szakadással, 31,5×46,5 cm
10527.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft