Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3501683
10516
523
4200
Görög Rezső (1930-): Favágók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3516807
10517
523
Görög Rezső (1930- ?): Tiszapart. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x55 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3522150
10518
523
15000
H. Molnár István: Eger. Olaj. Farost. Jelzett, keretben 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3369216
10519
523
H. N. Mira, Halmosi Mária (1945-2008): Presszóban. Nyomat, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és számozott (9/50). 26x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3514974
10520
523
8500
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3252140
10521
523
Halasi Horváth István (1904-1994): Cigány legény hegedűvel. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3454986
10522
523
Halász József (1874-1935): Hegyi kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 19x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3454983
10523
523
Halász József (1874-1935): Szántás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 15,5x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3291375
10524
523
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett művészpéldány (E.A.), 41x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3474921
10525
523
11000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Geometrikus formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, kisebb elszíneződésekkel, lapszéli apró szakadással. 41x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3508815
10526
523
Halvax Gyula (1906-1984): 2 db női portré rajz. Tus, papír, egyik jelzett és datált (1926), 13,5x9 és 12x17 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3297020
10527
523
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Atmoszférikus táj (Pásztó?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lap alján kisebb javított szakadással, 31,5×46,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft