Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Fehér László (1953-): Játék kutya, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/70), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett, bal alsó sarkában apró sérüléssel rendelkező fakeretben. 62x62 cm.
10000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
593,75
Minimális ajánlat:
190 000 Ft
190 000 220 000 260 000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Áramlás (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Hátoldalán jelzett (Gyarmathy 67) és R 67/73 életmű katalógusszámmal. Lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 61×85,5 cm. / ink on paper, signed and with oeuvre catalogue no. 67/73 on the reverse
10001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
Fajó János (1937-2018): Hulló négyzetek, 1967-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E-10. számozással. Törésnyomokkal. 66x55 cm
10002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Fajó János (1937-2018): Formaünnep, 1971-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány 36/50 számozással. Kisebb sérülésekkel. 56x56 cm
10003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Jégzajlás a Dunán Budapesten, a Parlament előtt, 1996. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
Gerzson Pál (1931-2008): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Ajándék a művésztől. Hátoldala kissé foltos. 60×84 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Konok Tamás (1930-2020): Mikroludium. Monotípia, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 13,5x15,5 cm
10006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Scholz Erik (1926-1995): Erdő szélén. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fakeretben, 30×60 cm
10007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Meilinger Dezső (1892-1960): Téli táj, 1929. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 61×81 cm
10008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Macalik Alfréd (1888-1979): Piac (Nagyvárad vagy Nagybánya?), 1922. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Dekoratív, antik, fakeretben, 25×31,5 cm.
10009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Für Emil (1967-): Zuckermann, 1999. Olaj, vászon, jelzett. 40×30 cm
10010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli szakadással. 34x26,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, with tear on the edge. 34x26,5 cm
10011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft