Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Áramlás (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Hátoldalán jelzett (Gyarmathy 67) és R 67/73 életmű katalógusszámmal. Lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 61×85,5 cm. / ink on paper, signed and with oeuvre catalogue no. 67/73 on the reverse