Fehér László (1953-): Játék kutya, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/70), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett, bal alsó sarkában apró sérüléssel rendelkező fakeretben. 62x62 cm.