Bak Imre (1939-2022): Geometria és gesztus (cím nélkül), 1980-as évek. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 55x55 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, unsigned, framed
Voss, Carl Leopold (1856-1921): Pipacsmező (Mohnfeld). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a )Műncheni Művészegylet 1911-ben rendezett jubileumi kiállítási címkéjével (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft) és rajta a művész autográf aláírásával, üvegezett fakeretben, 30,5x41,5 cm / Voss, Carl Leopold (1856-1921), German painter: Mohnfeld. Watercolour on paper, signed, with autograph signature of the artist on exhibition label (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft 1911) on the reverse. Framed
Faragó Miklós (1947-): Női akt. Vegyes technika, nyomat, farost. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 90x212 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / Tamás Hencze (1938-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982).
Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm