https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hajas Tibor (1946-1980): Plomba, 1980. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat. Lapméret: 32×43,5 cm. Rendkívül ritka, egyedi gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / ofset on paper, unsigned proof print. Very rare unique pice of art!
1
10192.

Hajas Tibor (1946-1980): Plomba, 1980. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat. Lapméret: 32×43,5 cm. Rendkívül ritka, egyedi gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / ofset on paper, unsigned proof print. Very rare unique pice of art!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm
1
10193.

Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
1
10194.

Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
Baranyay András (1938-2016): Kéz I, 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 22/75. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. A Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!
1
10195.

Baranyay András (1938-2016): Kéz I, 1980-as évek. Ofszetnyomat, papír. Jelzett, számozott: 22/75. Baranyay András autográf ajánlásával ("Gyurinak szeretettel"). 28×39,5 cm. Üvegezett fakeretben. A Makói Grafikai Művésztelepen készült gyűjtői ritkaság!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
10196.

Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
EUR
,
203,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.
1
10197.

Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Földi Péter (1949-): Lépő madár. Rézkarc, merített papír, jelzett, 15×10,5 cm / etching on paper, signed
1
10198.

Földi Péter (1949-): Lépő madár. Rézkarc, merített papír, jelzett, 15×10,5 cm / etching on paper, signed

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3
1
10199.

Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
1
10200.

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Glóriákkal játszó krampusz, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 71×51 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú portréja, 1937. Pasztell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban. 40,5×31,5 cm.
1
10201.

Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú portréja, 1937. Pasztell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban. 40,5×31,5 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
1
10202.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kisebb sérülésekkel. 150×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Lady in hat. Oil on canvas, signed upper right. With minor damages. 150×120 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
10203.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kisebb sérülésekkel. 150×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Lady in hat. Oil on canvas, signed upper right. With minor damages. 150×120 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
EUR
,
875,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
280 000 Ft
280 000 320 000 380 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz