Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3514977
10012
523
38000
Gáyor Tibor (1929-2023): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1973-ben megjelent Forum Kunst Rotweil mappából. 29x34,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3506713
10013
523
34000
Maurer Dóra (1937- ): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3516141
10014
523
32000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Tenger mélyén. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3372247
10015
523
28000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül. Fakeretben, 13x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3514061
10016
523
28000
Pállya Celesztin (1864-1948): Menyecske portréja. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Dekoratív fakeretben, 12,5x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3514983
10017
523
28000
Nicola Carrino (1932-2018): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 47/160. 30x59 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3514969
10018
523
24000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 57/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3516004
10019
523
24000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 29x28 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3514968
10020
523
22000
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 79/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3518649
10021
523
László Dániel (1976-): Firenzei részlet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3504649
10022
523
19000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometria és gesztus, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró sérülésekkel. 48,5x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3518921
10023
523
19000
Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft