Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1992. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11×8 cm
10372.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncoló társaság. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×41,5 cm.
10373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Monotípia, papír, jelzés nélkül. 42x25,5 cm
10374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 1999. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41x59 cm.
10375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utazás, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm.
10376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csibi Júlia (-), 3 db grafika: Alakok (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, egy paszpartuban, 13x16,5 (x3) cm
10377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Csisztu Mihály (1933-2008): Árpádkori kistemplom Csarodán. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 29,5x39,5 cm
10379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm
10380.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm
10381.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm
10382.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm
10383.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft