Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3502613
10372
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes társaság, 1992. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 11×8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3483086
10373
523
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncoló társaság. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29,5×41,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3336006
10374
523
5500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Monotípia, papír, jelzés nélkül. 42x25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3439280
10375
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 1999. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41x59 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3336014
10376
523
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utazás, 1977. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. Hátoldalán a művész bélyegzésével. 29,5x21 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3436283
10377
523
Csibi Júlia (-), 3 db grafika: Alakok (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, egy paszpartuban, 13x16,5 (x3) cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3376193
10378
523
Csillag József (1894-1977): Főzőcske. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos. 31,5x22,5 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3456531
10379
523
Csisztu Mihály (1933-2008): Árpádkori kistemplom Csarodán. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 29,5x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3376870
10380
523
32000
Csóka István (1897-1989): Táborozók. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Kisebb felületi sérülésekkel (repedésekkel a hordozón). Vetemedett. 40×50,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3355257
10381
523
Czirbusz László (-): A Kisvasútról a Hosszúház felé, 1966. Filc, toll, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 18x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3369783
10382
523
Czirbusz László (-): A vak korrupció (karikatúra). Tus, papír, jelzett. 25x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3369763
10383
523
Czirbusz László (-): Az újjáépítés figurája (karikatúra), 1965. Tus, papír, jelzett. 26x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft