Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3419177
10396
523
4200
Dely István (-): Lovasszekér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3464575
10397
523
Dely István (-): Zánkai kert (Balatonfelvidék), 1979. Tus, toll, papír, jelzett, 10x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1924813
10398
523
Dely István (?-?): Házak a tájban, akvarell, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 26,5×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1924804
10399
523
Dely István (?-?): Ház a tájban, akvarell, papír, jelzett, 25,5×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3209489
10400
523
140000
Diósy Antal (1895-1977): Dobogókő, sielők. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Dobogókő. 29x41 cm, keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
3476180
10401
523
13000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Fácánok, 1985. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 58x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3331816
10402
523
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Öreg fa. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 30x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3384073
10403
523
13000
Doór Ferenc (1918-2015): Dunaföldváron, etetés a halastóban. Pasztell, papír, jelzett, autográf felirattal a hátoldalon. Apró lapszéli szakadásokkal. 37x52 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3420215
10404
523
Dudás Jenő (1900-1991): Táj szekérrel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 29×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3468901
10405
523
6500
Dudás Jenő (1900-1991): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett üvegezett keretben 29x39cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3034421
10406
523
Dukai Zsófia (?-): Portré és absztrakt kép (cím nélkül, kétoldalas mű). Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, 15x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3397993
10407
523
9500
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 9 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft