Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Dely István (-): Lovasszekér. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×25 cm
10396.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Dely István (-): Zánkai kert (Balatonfelvidék), 1979. Tus, toll, papír, jelzett, 10x15 cm
10397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
10398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
10399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
10400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Fácánok, 1985. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 58x37 cm
10401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Öreg fa. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 30x40 cm
10402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Doór Ferenc (1918-2015): Dunaföldváron, etetés a halastóban. Pasztell, papír, jelzett, autográf felirattal a hátoldalon. Apró lapszéli szakadásokkal. 37x52 cm
10403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Dudás Jenő (1900-1991): Táj szekérrel. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 29×29 cm
10404.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Dudás Jenő (1900-1991): Tihany. Rézkarc, papír, jelzett üvegezett keretben 29x39cm
10405.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
10406.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 9 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
10407.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft