Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán, kőműves lépcső. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben .30x23 cm
10348.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán. Akvarell, papír, jelzett, rossz üvegezett keretben .30x23 cm
10349.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Csányi Béla (-): Cáki pincék, 1979. Színes ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21,5x30,5 cm
10350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csányi Béla (-): Utcarészlet. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5x44 cm
10351.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
10352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Csavlek András (1942-): Férfi portré (fiatalkori önarckép?). Lavírozott tus, papír. jelzett. 38x28,5 cm
10353.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Csavlek András (1942-): Languszta (vitorlás), 2005. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×40 cm
10354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
10355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
10356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Csavlek András (1942-): Vízpart (Balaton), 1987. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×80 cm
10357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
10358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Cseh István (1916-1975): Ülő lány, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 42,5×32 cm
10359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft