Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3491645
10348
523
Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán, kőműves lépcső. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben .30x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3491653
10349
523
Csabai Wágner József (1888-1967): Tabán. Akvarell, papír, jelzett, rossz üvegezett keretben .30x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3478417
10350
523
Csányi Béla (-): Cáki pincék, 1979. Színes ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21,5x30,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3478421
10351
523
Csányi Béla (-): Utcarészlet. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 30,5x44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3391752
10352
523
Csavlek András (1942-): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett 14x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3401379
10353
523
Csavlek András (1942-): Férfi portré (fiatalkori önarckép?). Lavírozott tus, papír. jelzett. 38x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3512594
10354
523
28000
Csavlek András (1942-): Languszta (vitorlás), 2005. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3251923
10355
523
Csavlek András (1942- ): Lány portré, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3251921
10356
523
Csavlek András (1942- ): Táj (Dunakanyar v. Balatonfelvidék?), 1962. Rézkarc, papír, jelzett, 4,5x8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3512598
10357
523
36000
Csavlek András (1942-): Vízpart (Balaton), 1987. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
3371233
10358
523
900
Csehi János (1952-1998): Fegyverek, katonák (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×11,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3493284
10359
523
Cseh István (1916-1975): Ülő lány, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 42,5×32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft