Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3463869
10324
523
Boldizsár István (1897-1984): Hanyag szomszéd udvara. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 19,5×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3051730
10325
523
Boldizsár István (1897-1984): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 23x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2536413
10326
523
Bolyki Viola (1977- ): Baba. Olaj, farost, jelzés nélkül, 90x64 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3518399
10327
523
Bordás Ferenc (1911-1982): Építkezés (Budapest, Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 28,5x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3378515
10328
523
Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3464244
10329
523
Bordás Ferenc (1911-1982): Utca az erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3499830
10330
523
Boross Géza (1908-1971): Nagymarosi utca, 1953. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 14×21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3521961
10331
523
Boros Zsolt György (1944) Péch Antal - Pazola Henrik emlékérem terv. Tus, akvarell, Jelzett 20x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3511948
10332
523
Borsos Miklós (1906-1990): 1514. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3511943
10333
523
Borsos Miklós (1906-1990): Élet az utcán, 1960-as évek. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3511951
10334
523
4600
Borsos Miklós (1906-1990): Férfi akt olajággal (Ady-illusztráció). Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
3497053
10335
523
Borsos Miklós (1906-1990): Lányok a szabadban. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 19x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft