Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Boldizsár István (1897-1984): Hanyag szomszéd udvara. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 19,5×30 cm
10324.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
10325.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
10326.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Bordás Ferenc (1911-1982): Építkezés (Budapest, Dunapart). Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 28,5x39 cm
10327.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bordás Ferenc (1911-1982): Havas táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 29x39 cm
10328.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Bordás Ferenc (1911-1982): Utca az erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, 24x29,5 cm
10329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Boross Géza (1908-1971): Nagymarosi utca, 1953. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 14×21,5 cm
10330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Boros Zsolt György (1944) Péch Antal - Pazola Henrik emlékérem terv. Tus, akvarell, Jelzett 20x30 cm
10331.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Borsos Miklós (1906-1990): 1514. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm
10332.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Élet az utcán, 1960-as évek. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x9 cm
10333.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Férfi akt olajággal (Ady-illusztráció). Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13,5x9 cm
10334.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Borsos Miklós (1906-1990): Lányok a szabadban. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 19x27 cm
10335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft