Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3474945
10300
523
7500
Beat Meinen (-): Geometria, Abádszalók, 2000. Tempera, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lapszéli foltokkal. 30x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3505307
10301
523
Beck Judit (1909-1995): Vácrátóti alakok. Akvarell, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 29,5x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3512139
10302
523
Benkóczy Péter (1946-): Grimaudi utcarészlet (Franciaország). Pasztell, papír, jelzett, 31x23 cm, paszpartuban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3135389
10303
523
22000
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3492754
10304
523
13000
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Sziklás táj. Kréta, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. Szakadt paszpartuban. 40x53 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3522038
10305
523
Benyovszky István (1898-1969): Itató csikós.. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40x54 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3378098
10306
523
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: A sivatag emlékei. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x19 cm. Ritka!! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3514981
10307
523
38000
Bernhard Bernd Klötzer (1941-2025): Mágneses ketrec (Magnetkäfig). Vegyes technika (sokszorosított grafika), applikáció, papír, jelzett, számozott (46/160). 41,5x59 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3191536
10308
523
Bernhard Blum (-): A Riegsee Murnaunál, Bajorország. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel. 43,5x60 cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3420238
10309
523
3800
Biai-Föglein István (1905-1974): Margitszigeti fák. Rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3049314
10310
523
Biasini Mária (1866-1937): Portré, 1926. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 36,5x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3501188
10311
523
15000
Bicskei Karle János (1907-1967): Tatabányai bányászok, 1964. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Fakeretben. 45x65,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft