Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Beat Meinen (-): Geometria, Abádszalók, 2000. Tempera, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, lapszéli foltokkal. 30x27 cm
10300.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Beck Judit (1909-1995): Vácrátóti alakok. Akvarell, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 29,5x21 cm
10301.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Benkóczy Péter (1946-): Grimaudi utcarészlet (Franciaország). Pasztell, papír, jelzett, 31x23 cm, paszpartuban.
10302.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
10303.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Sziklás táj. Kréta, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel. Szakadt paszpartuban. 40x53 cm
10304.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Benyovszky István (1898-1969): Itató csikós.. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 40x54 cm
10305.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: A sivatag emlékei. Vegyes technika, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x19 cm. Ritka!!
10306.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Bernhard Bernd Klötzer (1941-2025): Mágneses ketrec (Magnetkäfig). Vegyes technika (sokszorosított grafika), applikáció, papír, jelzett, számozott (46/160). 41,5x59 cm
10307.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
10308.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Biai-Föglein István (1905-1974): Margitszigeti fák. Rézkarc, papír, jelzett. 29x39 cm
10309.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
10310.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Bicskei Karle János (1907-1967): Tatabányai bányászok, 1964. Olaj, vászon. Jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Fakeretben. 45x65,5 cm.
10311.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft