Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Balázs György (1927-2015): Fények, 1995. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21,5x34 cm, üvegezett fakeretben.
10276.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Balázs György (1927-2015): Konstruktív figura, 2009. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23,5x13,5 cm
10277.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Ódon utca, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm
10278.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Táj, 2010. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm
10279.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 2012. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 29,5x19 cm
10280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. A lap kissé hullámos, 28x36,5 cm
10281.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Bálint Endre (1915-1986): Két alak (cím nélkül). Pasztell, cédrus szivaros doboz tető. Jelzett. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus magyar püspök, Bálint Endrével együtt dolgozó teológus hagyatékából, közös szivarozások emléke. Apró repedéssel. Üvegezett keretben. 16x13,5 cm
10282.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Balkay László (1955-): "Magdolna torony". Vegyes technika, fa, jelzett, fakeretben, 53x31,5 cm
10283.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Bálványos Huba (1938-2011): Megalakul a Nemzeti Parasztpárt, 1939. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon. Lap széle kissé foltos. 19x29,5 cm
10284.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Barabás Géza (-): Tűz. Olaj, farost. Fakeretben. 60×39 cm
10286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Baranyai Ferenc (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 30x21 cm
10287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft