Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475809
10276
523
Balázs György (1927-2015): Fények, 1995. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21,5x34 cm, üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3411969
10277
523
Balázs György (1927-2015): Konstruktív figura, 2009. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23,5x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3485344
10278
523
Balázs György (1927-2015): Ódon utca, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3411958
10279
523
Balázs György (1927-2015): Táj, 2010. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 21x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3411963
10280
523
Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 2012. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 29,5x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3512110
10281
523
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. A lap kissé hullámos, 28x36,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3484134
10282
523
65000
Bálint Endre (1915-1986): Két alak (cím nélkül). Pasztell, cédrus szivaros doboz tető. Jelzett. Proveniencia: Harmati Béla (1936-2024) evangélikus magyar püspök, Bálint Endrével együtt dolgozó teológus hagyatékából, közös szivarozások emléke. Apró repedéssel. Üvegezett keretben. 16x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
3476283
10283
523
4400
Balkay László (1955-): "Magdolna torony". Vegyes technika, fa, jelzett, fakeretben, 53x31,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3452634
10284
523
3200
Bálványos Huba (1938-2011): Megalakul a Nemzeti Parasztpárt, 1939. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon. Lap széle kissé foltos. 19x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3334885
10285
523
2200
Bálványos Huba (1938-2011): Péterfy Sándor portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3499699
10286
523
Barabás Géza (-): Tűz. Olaj, farost. Fakeretben. 60×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3414797
10287
523
Baranyai Ferenc (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 30x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft