Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Nyár, 1986 Pasztell, papír, hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm keretben
10252.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
10253.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Fecskék a lépcsőházban. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 26×19,5 cm
10254.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett üvegezett keretben, 19x29 cm
10255.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
10256.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
10257.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorfiú báránnyal (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli apró lyukakkal. 25x37 cm
10258.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandolók a Dunánál (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm
10259.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandon (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29,5×39 cm
10260.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
10261.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Azonosítatlan spanyol művész: Szűrrealista grafika. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 9/20.Tetején sérülésekkel 50x60 cm
10262.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
B. Altai Ilona (-): Színes virág. Olaj, karton, jelzett. 32×45 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10263.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft