Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3391851
10252
523
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Nyár, 1986 Pasztell, papír, hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3402094
10253
523
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Birkanyáj (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon (halványan). 27,5x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3402155
10254
523
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Fecskék a lépcsőházban. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 26×19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3468900
10255
523
4800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hangverseny a Rákóczi várban (Sárospatak). Rézkarc, papír, jelzett üvegezett keretben, 19x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3110113
10256
523
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Horgász (Dunánál). Rézkarc papír, jelzett, 18,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3402079
10257
523
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kis falu. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 39,5×28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3402152
10258
523
3400
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorfiú báránnyal (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lapszéli apró lyukakkal. 25x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3402069
10259
523
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandolók a Dunánál (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3402162
10260
523
3800
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Strandon (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29,5×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3300494
10261
523
Áts Géza (-): Faluvége. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3521949
10262
523
Azonosítatlan spanyol művész: Szűrrealista grafika. Litográfia, papír, jelzett, sorszámozott 9/20.Tetején sérülésekkel 50x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3518782
10263
523
B. Altai Ilona (-): Színes virág. Olaj, karton, jelzett. 32×45 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft