Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Amerigo Tot (1909-1984): Női aktok Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 44x32 cm
10240.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
10241.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
10242.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Amerigo Tot (1909-1984): Női aktok Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 45x30 cm
10243.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Ámos Imre (1907-1944): Jelenet. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 22,5×15 cm, paszpartuban.
10244.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
10245.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Andor Loránd (1906-1966): Arckép. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró folttal. 9x8,5 cm.
10246.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1978. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 100×70 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1978. Pastell on paper, signed. Framed 100×70 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10247.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Anne és Patrick Poirier (1942-): Cím nélkül. Nyomat, papír, jelzett, számozott: 46/160. 11,5x7,5 cm
10248.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Arminius Hasemann (1888-1979): Spanyol kokott. Fametszet, papír, jelzett a metszeten. 20,5×16 cm
10249.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) Este a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
10250.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Árvay Zoltán János / Árvay Zolta (1949-) J. B úr emlékére. Akvarell, papír, jelzett, háoldalán autográf felirattal. 50x70 cm Üvegezett keretben
10251.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft