Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3491187
10072
523
70000
Gerzson Pál (1931-2008): Szigligeti táj, 1991. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41×60 cm. Lap paszpartuban elmozdult (laza). Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
3496419
10073
523
50000
Illencz Lipót (1882-1950): Virágokat szedő lány. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3495626
10074
523
50000
Szikra János (1921-2009): Csendélet halakkal, 1980 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3495764
10075
523
50000
Deák János (1928-2018): Nagybányai utca. Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, paszpartuban, 32x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3495790
10076
523
50000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya környéki táj, 1941. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm/ Norbert Sztelek (1884-1956): Landscape around Baia Mare, 1942. Pastell on paper, signed, framed. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3497178
10077
523
50000
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Élet a házban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3500356
10078
523
50000
Erőss László (1894-1934): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív. sérült fakeretben, 52×35,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3500801
10079
523
48000
Vlastimil Piha (1920-): Prágai panoráma. Olaj, tempera, karton. Jelezve bal lent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel). 53×97 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3436567
10080
523
38000
Jankovics Marcell (1941-2021): Elfogatás, Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3475365
10081
523
38000
Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalom naplementében. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 35,5×59 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3496359
10082
523
32000
Horváth Éva Mónika (1965-): Színes társaság (cím nélkül). Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 46x60 cm. Fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3497067
10083
523
32000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×36,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft