Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Gerzson Pál (1931-2008): Szigligeti táj, 1991. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 41×60 cm. Lap paszpartuban elmozdult (laza). Üvegezett fakeretben.
10072.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Illencz Lipót (1882-1950): Virágokat szedő lány. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10073.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Szikra János (1921-2009): Csendélet halakkal, 1980 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, fakeretben, 50×70 cm
10074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Deák János (1928-2018): Nagybányai utca. Olaj, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, paszpartuban, 32x48 cm
10075.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya környéki táj, 1941. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm/ Norbert Sztelek (1884-1956): Landscape around Baia Mare, 1942. Pastell on paper, signed, framed.
10076.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Élet a házban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x80 cm
10077.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Erőss László (1894-1934): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív. sérült fakeretben, 52×35,5 cm
10078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Vlastimil Piha (1920-): Prágai panoráma. Olaj, tempera, karton. Jelezve bal lent (halványan). Kisebb felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel). 53×97 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Elfogatás, Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
10080.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Kacziány Ödön (1852-1933): Szélmalom naplementében. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 35,5×59 cm
10081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Horváth Éva Mónika (1965-): Színes társaság (cím nélkül). Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. 46x60 cm. Fakeretben.
10082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24×36,5 cm.
10083.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft