Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Tanya, 1931. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 83,5×68 cm
10048.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50
Minimális ajánlat:
380 000 Ft
380 000 440 000 500 000
Szenes András, André Szenes (1895-1957): Chaqu' un son gout (Erotikus-pornográf album 14 db grafikával), 1930 körül. Hidegtű, papír, egy kivételével mindegyik jelzett. Kiadói, sérült papírmappában. Egyes lapok szélén apró szakadásokkal, sérülésekkel, ázásnyomokkal. Egy lap hiányzik (15 db grafikával lenne teljes). 15x13,5 és 18×22 cm. Szenes András eredetileg okleveles építészként végzett a budapesti Műegyetemen, de hamar a festészet felé fordult. Tanulmányait Fényes Adolfnál kezdte, majd Szolnokon és Münchenben képezte magát tovább. Szenes András első kiállítása 1924-ben volt, melyet több hazai és külföldi követett. Tagja volt a KUT (Képzőművészek Új Társasága) csoportnak, amelynek kiállításain rendszeresen részt vett. Egyik franciaországi tartózkodása alatt készült az árverésünkön szereplő mappa, amely erotikus fantáziájával a kor polgári-konzervatív ízlését meghaladta. A mappa egy másik példánya Nicholas Salgo korábbi magyar származású budapesti amerikai nagykövet gyűjteményében található. Rendkívül ritka, tudomásunk szerint korábban mappaként nem szerepelt árverésen!
10049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1995. Akril, fa, jelzett a hátoldalán, 50×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
240 000 280 000 320 000
Bányai István (1949-2022) Hamm (1977) c. animációs filmjéhez készült rajzok, tervek. Vegyes technika, műanyag film, pauszpapír. Klf. méretekben. Nagy banánosládányi, átnézésre érdemes anyag, acimációtörténeti kuriózum! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00
Minimális ajánlat:
240 000 Ft
240 000 280 000 320 000
Molnár Z. János (1880-1960): Meggyes csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 60x80 cm
10052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Tagyosi Rátz Péter (1879-1945): Nagybánya környéki táj. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent: Tagyosi Rátz Péter Nagybánya. Dekoratív fakeretben. 33,5x35 cm
10053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Góra Orsolya (1975-): Szürrealista táj (cím nélkül), 2004. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró sérülésekkel, 50x40 cm
10054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
Gaál Ferenc (1891-1956): Városliget ősszel, Budapest, 1927. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
10055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Alakok (cím nélkül), 1994. Olaj, vászon, jelzett, 120×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 67,5x55 cm
10057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet körtékkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi raglappal. Kissé sérült. 79x60 cm
10058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Bartos Endre (1930-2006): Női akt. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 140x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft