Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 37x25 cm.
10024.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Polgár Rózsa (1936-2014): Az anyag mozgása. Tempera, papír. Jelzett. Plexiüvegezett alumíniumkeretben, plexi kissé sérült. 22,5x17 cm.
10025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Boros Tamás (1959-), Saxon-Szász János (1964-) és más művészek: Válogatás a a Fajó János vezette festő-osztály 1980-as munkáiból. Szitanyomat, papír, kihajtható karton. Jelzés nélkül. Készült 250 példányban, Pesti Műhely. 29 db ábrázolás 5 oldalon (kihajtható katalógus). Fajó János nyomtatott szövegével. 36x23 cm
10026.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/13, lapon apró elszíneződéssel, 30x29 cm.
10027.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Tibai Takáts János (1876-1943): Balatonfüredi udvar. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36x49 cm.
10028.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Faluszéle. Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 18x27 cm
10029.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
T. Visy Ilona (1920-2023): Budapesti panoráma a Normafáról, 1980 körül. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x66 cm
10030.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
T. Visy Ilona (1920-2023): Kilátás a Svábhegyről (Budai panoráma), 1980 körül. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 43x66 cm
10031.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Vidovszky Béla (1883-1973): Dömösi táj (Dunakanyar). Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, kartonra kasírozva, 23×38 cm
10032.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Borgó György Csaba (1950-): Visegrád. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10033.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Banga Ferenc (1947-): A Duna partján. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10034.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olajos György (1953-): Resurrection. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10035.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft