Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet I. Rézkarc, papír, jelzett. Körbevágva. Szakadással. Üvegezett fakeretben. 39x30 cm
10636.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Kiss Terézia (1928-2016): Virág szoborral. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×29 cm
10637.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kiss Zoltán (1965-): Cím nélkül, 2000. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 10/13, 40x58 cm
10638.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Kiss Zoltán (1965-): Tércsomók III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 13/13, 31x41 cm
10639.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Klammer Mariska (1877-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 55x68 cm. Dekoratív fakeretben.
10640.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
10641.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Klement Zoltán (1967-): Táj. Olaj, farost, jjl.: Klement 13x20,5 cm
10642.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
10643.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Klimó Károly (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 60x80 cm / Károly Klimó (1936-): Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 60x80 cm
10644.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Klossy Irén (1943-): Ősz. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány X 1/2 E.A VII/VIII számozással Paszpartuban. 15,5x51 cm
10645.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Koch Vilmos (1927-2006): Búzamező. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10646.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció (Cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. 33x28 cm
10647.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események