Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Szentgály Ferenc (XX. század): Tehenek ártérben, olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×50 cm
10996.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. Ázásnyommal. Üvegezett fakeretben. 19×13,5 cm
10997.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Apró sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 47x66 cm
10998.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Szentpáli S. Pál (-): Vizimalom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben. 22x31,5 cm
10999.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Szepesi Andor (1954-): Tanteremben. Olaj, farost. Bal alsó sarkában kissé sérült. Jelezve balra lent. 40x30 cm.
11000.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Sziklay Juhos Sándor (?-2024): Ártéri fák. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív keretben. 19,5×28,5 cm
11001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szilágyi Elek (1933-2016): A vörös ház (cím nélkül). Pasztell, papír, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 47,5×62,5 cm
11002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Szilvásy Margit (1898-1977): Balaton. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 30,5x39 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Szirányi István (1951-): A park. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV számozással, üvegezett fakeretben. 49x67 cm.
11004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Szobotka Imre (1890-1961): Magányos tölgy Pasztell, papír 63 × 48 cm Jelezve jobbra lent: Szobotka. Üvegezett keretben
11005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Szőcs Géza (1967-): (...) történet. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. 65x48 cm
11006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Szőcs Géza (1967-): Körtánc, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli apró szakadással. 82x60 cm
11007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft