Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3464266
10972
523
Szabó Klára (1944-1979, bajai festőnő): Falu a dombok közt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 36x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3497783
10973
523
Szabó Sándor (1923-1986): Mostar. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 32x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3500428
10974
523
60000
Szakály Antal (-): Vadászzsákmány (vadászkutya vadkacsával), 1954. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett,dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x86 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3508693
10975
523
Szalay Pál (1953-2015): Alakok, 1998. Vegyes technika, kollázs papír. Jelezve jobbra lent. Kissé vetemedett (hajlott). 40,5x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3508703
10976
523
Szalay Pál (1953-2015): A régi Hamburg két látképe, 1998. Kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. Kissé foltos. 19,5x49,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3508716
10977
523
Szalay Pál (1953-2015): Két alak. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt kompozíció. Törésnyomokkal, 44,5x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3508771
10978
523
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista kép. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3203226
10979
523
15000
Szántó Piroska (1913-1998): Csak nem haragszik meg ezért drága Géza? Színes tus, toll, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben. 29x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3375928
10980
523
Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3203205
10981
523
Szántó Piroska (1913-1998): Napraforgók, 1986. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 63,5x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3405677
10982
523
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz: Női arcképek. Tus, papír, jelzett, 11x16 (x2) cm. FDC-n. Egy üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3405673
10983
523
15000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft