Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Szabó Klára (1944-1979, bajai festőnő): Falu a dombok közt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 36x50 cm
10972.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Szabó Sándor (1923-1986): Mostar. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 32x39 cm
10973.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Szakály Antal (-): Vadászzsákmány (vadászkutya vadkacsával), 1954. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett,dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x86 cm
10974.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Szalay Pál (1953-2015): Alakok, 1998. Vegyes technika, kollázs papír. Jelezve jobbra lent. Kissé vetemedett (hajlott). 40,5x30 cm
10975.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Szalay Pál (1953-2015): A régi Hamburg két látképe, 1998. Kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Paszpartuban. Kissé foltos. 19,5x49,5 cm
10976.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Szalay Pál (1953-2015): Két alak. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt kompozíció. Törésnyomokkal, 44,5x32 cm
10977.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista kép. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm
10978.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
10979.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Szántó Piroska (1913-1998): Delfinium és liliom. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1976-ban a Corvina kiadónál megjelent mappából. 35×25 cm
10980.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
10981.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz: Női arcképek. Tus, papír, jelzett, 11x16 (x2) cm. FDC-n. Egy üvegezett fakeretben.
10982.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben.
10983.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft