Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Tábori József (1928-2001): Tiszapart, Mártély. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben, 60x73 cm
11020.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Egyensúly. Akvarell, kréta, papír, jelzés nélkül. 33x47 cm, üvegezett fakeretben.
11021.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
11022.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Tavaszy Noémi (1927-2018): Sirató ember dala (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
11023.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Temesvári Ferenc (1960-): Naplemente a tengerparton. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm.
11024.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Thorockai-Vigand Ede (1870-1945): Az én falum Fametszet papír, jelezve a dúcon, 17 db különböző funkciójú, de egységes arculatú épület terve. (iskola, községháza, disznóól, stb) 8 oldalas kiadvány, merített papíron 20x28,5 cm .Ritka.
11025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Tichy Kálmán (1888-1968): Anna utca a Várban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x31 cm.
11026.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Rókus kórház 1928 (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 20x15 cm
11027.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Tolnay Imre (1968-): Cím nélkül, 1999. Litográfia, papír, jelzett. 50x35 cm
11028.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra I., 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm
11029.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tolnay Imre (1968-): Szavak sodra II, 2004. Litográfia, papír, jelzett, IV/VIII számozással. Üvegezett fakeretben. 38x26 cm
11030.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×35 cm
11031.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események