Tavaszy Noémi (1927-2018): Sirató ember dala (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
Thorockai-Vigand Ede (1870-1945): Az én falum Fametszet papír, jelezve a dúcon, 17 db különböző funkciójú, de egységes arculatú épület terve. (iskola, községháza, disznóól, stb) 8 oldalas kiadvány, merített papíron 20x28,5 cm .Ritka.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig
Licitálás vége: február 5. 19:10
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17