Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Kedei Zoltán (1929-2020): Alakok. Olaj, papír. Jelzett 37x45 cm Üvegezett keretben
10624.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Kedei Zoltán (1929-2020): Élettánc. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10625.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
Kelecsényi Csilla (1953-): Klimt után szabadon (Cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31x55,5 cm
10626.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Kelemen Emil (1895-1975): Liget, Ház a tájban. Olaj, farost , jelzett. Fa keretben, 76x57 cm
10627.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Kelemen Pál (1942-1999): Szürrealista kép, 1996. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5×18,5 cm.
10628.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Kéry (Kéri) Bálint Bence (1969-): Csoportkép (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10629.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Keserü Ilona (1933-): Kalligrafikus aláírás (Saját kiállítása meghívójának hátoldalán). Filctoll, papír, jelzett. 10x21 cm.
10630.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
10631.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül), 1993. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent (Kiss E. 93). Üvegezett fakeretben. 30,5x26,5 cm.
10632.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
10633.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kiss Ilona (1955-): "Ma (heute)", 2006. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. IV./VII. számozással. 65x60 cm
10634.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Kiss István (1945-): Nagy László költő arcképe, 1985. Linómetszet, papír, jelzett, 18,5x15 cm
10635.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események