Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 30,5x20 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 30,5x20 cm.
10120.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Holló László (1887-1976): Állat tanulmányok, 1969. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19x25 cm
10121.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Volbrecht, Ernst (1877-1964), német festő/German painter: Tanya. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli kisebb sérülésekkel, törésnyommal, 33,5x47,5 cm
10122.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Volbrecht, Ernst (1877-1964), német festő/German painter: Hajó a tengeren. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli kisebb sérülésekkel, törésnyommal, 35,5x47,5 cm
10123.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Edvard Munch (1863-1944): Tájkép (Landschaft). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Megjelent: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Életmű katalógusszámok: Woll 298 II (von III). Schiefler 268 I (von II). Kisebb elszíneződéssel. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm. / etching on paper, unsigned, published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Oeuvre catalogue no.: Woll 298 II (of III). Schiefler 268 I (of II). Framed.
10124.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Női akt. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel (benyomódással), dekoratív fakeretben, 80×67 cm
10125.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Színpompás táj, 1985. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 85×119 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Pastell on paper, signed. Framed. 85×119 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10126.

Licitálható
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63
Minimális ajánlat:
85 000 Ft
85 000 100 000 110 000
Páldy Zoltán (1884-1939): Fekvő női akt. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 78×121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10127.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Mizser Pál (1941-2021): Hazatérők, 1977. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 70x110,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10128.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Illencz Lipót (1882-1950): Lány virágokkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm. / oil on canvas, signed, framed
10129.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60×80 cm. Üvegezett keretben.
10130.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Kóbor Henrik (1885-1964): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és kissé töredékes régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10131.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft