Volbrecht, Ernst (1877-1964), német festő/German painter: Hajó a tengeren. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli kisebb sérülésekkel, törésnyommal, 35,5x47,5 cm
Edvard Munch (1863-1944): Tájkép (Landschaft). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Megjelent: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Életmű katalógusszámok: Woll 298 II (von III). Schiefler 268 I (von II). Kisebb elszíneződéssel. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm. / etching on paper, unsigned, published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Oeuvre catalogue no.: Woll 298 II (of III). Schiefler 268 I (of II). Framed.
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Színpompás táj, 1985. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 85×119 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Pastell on paper, signed. Framed. 85×119 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Páldy Zoltán (1884-1939): Fekvő női akt. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 78×121 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Mizser Pál (1941-2021): Hazatérők, 1977. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 70x110,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kóbor Henrik (1885-1964): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és kissé töredékes régi kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!