Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3391980
10732
523
Magyar József: Cím nélkül. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 28x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3252137
10733
523
19000
Maharadzsa tanáccsal. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24x40 cm, 33x49 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3355373
10734
523
Maja-Lisa Sjögren (-): Sejtelmes téj, 1990. Akvarell, selyem, jelzett, üvegezett keretben, 20×13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3431864
10735
523
28000
Major János (1934-2008): Tarpataki vízesés. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 42x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3503667
10736
523
Major Kamill (1948-): Kaleidoszkóp (Cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 69/100. Az 1991-ben megjelent Gépeltérítés-Képelterítés mappából (Magyar Műhely, Párizs). 29x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3401858
10737
523
3800
Makoldy József (1890-1957): Hevesi Simon főrabbi, vallásfilozófus, egyetemi tanár portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3401808
10738
523
3200
Makoldy József (1890-1957): Pauler Ákos filozófus, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18,5x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3401802
10739
523
3200
Makoldy József (1890-1957): Prohászka Ottokár politikus, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, országgyűlési képviselő, Székesfehérvár püspöke portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3401797
10740
523
3200
Makoldy József (1890-1957): Rápolthy Lajos szobrász és éremművész portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3401881
10741
523
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Czakó Elemér könyvkiadó és iparművészeti szakíró portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 19x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3401888
10742
523
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Damkó József szobrász és iparművész portréja, 1924. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3401891
10743
523
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Domanovszky Sándor történész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja portréja, 1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft