Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3518776
10744
523
Mannheim Róza (1880-1965): Parkrészlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 23,5×15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben, 23,5×15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3420574
10745
523
48000
Marc Chagall (1887-1985): 14 db litográfiáról készült reprodukció a Derriere le miroir 246. számában, 1981. Fotogravűr nyomat, papír, jelzés nélkül. Kiadói illusztrált karton borítóban. Komplett, hiáyntalan gyűjtői ritkaság! Borítón szélén elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. 38x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3512140
10746
523
3200
Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 19,5x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3093500
10747
523
44000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
3516987
10748
523
Markó Lajos (1882-?): Keleti Pályaudvar. rézkarc, papír, jelzett, 13x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3493241
10749
523
Marsovszky Endre (1916-1989): Alphütte. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 24x44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3461056
10750
523
Máté Sándor (1954-): Erdei patak. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3511821
10751
523
Mátrai Vilmos (1877-?): 5 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3511820
10752
523
Mátrai Vilmos (1877-?): 6 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3336479
10753
523
15000
Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3514978
10754
523
Maurizio Coralli: Geometrikus kompozíció. Tempera, papír, jelzett. 7x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3178892
10755
523
Max Slevogt (1868-1932): Der Bildermann, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 15×17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft