Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Mannheim Róza (1880-1965): Parkrészlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 23,5×15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben, 23,5×15 cm
10744.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Marc Chagall (1887-1985): 14 db litográfiáról készült reprodukció a Derriere le miroir 246. számában, 1981. Fotogravűr nyomat, papír, jelzés nélkül. Kiadói illusztrált karton borítóban. Komplett, hiáyntalan gyűjtői ritkaság! Borítón szélén elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. 38x28,5 cm
10745.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Marc Chagall (1887-1985) festménye után készült reprodukció. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 19,5x13 cm
10746.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
10747.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Markó Lajos (1882-?): Keleti Pályaudvar. rézkarc, papír, jelzett, 13x14 cm
10748.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Marsovszky Endre (1916-1989): Alphütte. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 24x44 cm
10749.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Máté Sándor (1954-): Erdei patak. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x50 cm
10750.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Mátrai Vilmos (1877-?): 5 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm
10751.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Mátrai Vilmos (1877-?): 6 db, budapesti városrészleteket ábrázoló rézkarca. Jelzettek a nyomaton. kártyák mérete 9x12 cm
10752.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Matyófalvi (Matyó) Gábor (1947-1998): Özvegykoporsó. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat I/III számozással. Üvegezett fakeretben. 56x38 cm
10753.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Maurizio Coralli: Geometrikus kompozíció. Tempera, papír, jelzett. 7x7 cm
10754.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Max Slevogt (1868-1932): Der Bildermann, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 15×17 cm
10755.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft