Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3498305
10912
523
5500
Samson Schönhaus (1922-2015): Balettáncosok (Tschaikowsky pas de deux aus dem "Nussknacker"). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/100). Üvegezett keretben, 30x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3436381
10913
523
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, vakráma nélkül, kartonra kasírozva. 19x30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3422225
10914
523
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 42x54 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3422266
10915
523
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hangulatos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 28x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3422273
10916
523
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, kartonra kasírozva, 25,5x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3436422
10917
523
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1933. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, vakráma nélkül, kartonra kasírozva. 42x51,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3422265
10918
523
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, 24,5x31,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
2879470
10919
523
22000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
2879474
10920
523
22000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
2879478
10921
523
22000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzés nélkül 42x52cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
2879482
10922
523
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül, felületi sérülésekkel, 42x57cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
2879466
10923
523
19000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft