Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3377188
10900
523
Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3474324
10901
523
Rozanits Tibor (1931-): Cső elhelyezése (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. 18x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3461142
10902
523
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Női akt. Nyomat, akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett, sérült, 138×84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3244278
10903
523
22000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 124×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3464242
10904
523
Rudnay Gyula (1878-1957): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzett. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16×23,5 cm, lap széle kissé foltos. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3431567
10905
523
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
2877064
10906
523
26000
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3433473
10907
523
11000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, unsigned, framed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3511840
10908
523
Ruzicskay György (1896-1993): Alakok. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3443994
10909
523
75000
Ruzicskay György (1896-1993): Jelenet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 56×69 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
3511838
10910
523
Ruzicskay György (1896-1993): Nagyváros. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3489297
10911
523
Ruzicskay György (1896-1993): Padam... Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft