Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

Rozanits Tibor (1931-): A nyomorból a palotákba. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10900.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Rozanits Tibor (1931-): Cső elhelyezése (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. 18x23 cm
10901.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
10902.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
10903.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzett. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16×23,5 cm, lap széle kissé foltos.
10904.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm
10905.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
10906.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, unsigned, framed
10907.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Ruzicskay György (1896-1993): Alakok. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10908.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ruzicskay György (1896-1993): Jelenet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 56×69 cm
10909.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
Ruzicskay György (1896-1993): Nagyváros. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 24,5×18,5 cm
10910.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ruzicskay György (1896-1993): Padam... Szén, papír, jelzett, 20,5x13,5 cm
10911.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft