Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3073311
10780
523
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, hátoldalán Panderma bélyegzőjével jelzett, 28x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3073295
10781
523
28000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3512505
10782
523
28000
Nádler Róbert (1858-1938): Olivaerdőben. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 25,5×30,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
2848236
10783
523
40000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Polygon with three edges. Olaj, akril, farost. Jelezve jobbra lent. 55x75 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3001145
10784
523
60000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Purification. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
3420639
10785
523
34000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Hegyek, házak, 1970-es évek vége. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3460970
10786
523
28000
Nagy Ernő Sándor (1926-2013): Vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 56,5×75,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3136578
10787
523
55000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
3500518
10788
523
26000
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Csendélet, 1967. Olaj, vászon, faroston. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40×54 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3112378
10789
523
Nagy Vince (1939-): Csokonai síremlék II. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány I./IV. E.A. számozással. Paszpartuban. 30x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3498838
10790
523
120000
Négyesi Péter (XX. sz.): Fürdőző női aktok. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x80 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
3298813
10791
523
22000
Nemes Ferenc (1946-): Geometrikus kompozíció. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban kartonra kasírozva. 50x65 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft