Festmények és grafikák Tételek száma: 1130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3172071
10864
523
4800
Pituk József Viktórián (1906-1991): Remeték. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3513694
10865
523
3400
Pjeroo Roobjee (1945-): Kapoenen. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (337/390). Keretben. 28x35 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3513688
10866
523
3400
Pjeroo Roobjee (1945-): Superbaby. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (292/390). Üvegezett keretben. 32x35 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3420654
10867
523
Plesnivy Károly (1930-1984): Felhők, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 33x45 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3502635
10868
523
Prihoda István (1891-1965): Lány népviseletben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 41×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3470017
10869
523
3800
Prihoda István (1891-1965): Lány virágkosárral. Színezett rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 25×20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
2704586
10870
523
Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3513987
10871
523
Rác András (1926-2013): Mozaikterv. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 58x47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3522021
10872
523
Rác András (1926-2013): Mozaikterv. Szén, pausz, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 64x48 cm hajtásnyommal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3464257
10873
523
Rác András (1926-2013): Szentendre. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 37x54 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3186682
10874
523
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3513982
10875
523
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 60x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft