Festmények és grafikák

Tételek száma: 1130

10468.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Gádor Emil (1911-1998): Vízpart. Olaj, farost, jelezve balra lent. Fakeretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével. 30x40 cm
10469.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Galántai György (1941-): Veil of mist/snow-cover, 1980. Nyomat, hártyapapír, pecséttel jelzett, 300/47 számozással, hajtásnyommal, 21x29,5 cm.
10470.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Gál Dezső (1924-2004) Ünnepi csendélet. Tempera, papír, ,jelzett. üvegezett keretben 50x38 cm
10471.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Gál Gabi (XX. sz. vége): Rátóti híd. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Fakeretben. 33x47 cm
10472.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Gallusz Gyöngyi (1962-): Gesztusok (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10473.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Gebhardt Béla (1901-1990): 3 db városházi ember karikatúra, aláírva az ábrázoltak által. Ceruza, papír, jelzett 18x10 cm
10474.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Gebhardt Béla (1901-1990): Kállai Gyula miniszerelnök, Ceruza, papír, Jelzett 18x13 cm
10475.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gebhardt Béla (1901-1990): Prága, 1955. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 23×32 cm
10476.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Tóparti hegylánc, 1943. Akvarell, papír, Jelzett. Paszpartuban, 24,5×31 cm
10477.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Gerő András (1933-): A régi Tarján. Olaj, farost., Jelzett, hátoldalt autográf felirattal keretben 60x50 cm
10478.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Gerő András (1933-): Az egri Rákóczi úton. Akvarell, papír, Jelzett, üvegezett keretben 30x45 cm
10479.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:10

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események