Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával, 1932. Olaj, vászon, apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 105×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11224.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Kön... 898 jelzéssel: A világosi csatamező a Petőfi emlékkel. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 17x30 cm
11225.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Olvashatatlan jelzéssel (Saly Németh László?): Gondolkodó. Olaj, karton. Fakeretben. 60x40 cm
11226.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Németh E. jelzéssel: Erdő ház, tavacska. Olaj, vászon, keretben 29x16 cm
11227.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Németh E. jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, sérült keretben 29x16 cm
11228.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3 db akvarell: Ismeretlen alkotó. Városrészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül.20x14 cm Üvegezett keretben
11229.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
6 db grafika: 3 női akt vázlat 60x45 cm + 3 db kisebb méretű grafika jelzés nélkül
11230.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
9 db vázlat ceruza, papír. Klf jelzésekkel 30x20 cm
11231.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ábrahám Rafael (1929-2014): Op-art kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Fakeretben, 30x30 cm
11232.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
AH jelzéssel, Bajor hegyek, Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 50x67 cm
11233.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Almády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 30×40 cm
11234.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Arany jelzéssel: Őzike az erdőben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm.
11235.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft