Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3517017
11152
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Álló női akt. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3507899
11153
523
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Klf. művészekről, mesteremberekről készült portrék (faszobrász, vasesztergályos, könyvkötő, lakatos, kőcsiszoló, stb.), 1948. Tus, papír (Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei lapjainak hátoldalán), egyiken olvashatatlan jelzéssel (többi jelzés nélkül), 28,5x23 cm. A tételhez tartozik: Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei. V. füzet. (Bp., 1916, Korvin-Testvérek-ny.), sérül és részben javított papírborítóban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3516126
11154
523
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. Szélén sérülésekkel. 65x48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3513626
11155
523
Olvashatatlan (Szikora?) jelzéssel: Levétel a keresztről, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 18x11 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3519460
11156
523
Jelzés nélkül: Naplemente. Olaj, vászon. Hátoldalán Gulácsy Lajos 1926 felirattal. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 30×30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3517357
11157
523
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3519446
11158
523
Olvashatatlan jelzéssel: Tehénpásztor, 1931. Akvarell, papír. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3499126
11159
523
150000
Jelzés nélkül, feltehetően XVII. sz. végi angol festő: Portré. Pasztell. Üvegezett florentin fakeretben, 49×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3499132
11160
523
150000
Jelzés nélkül, feltehetően XVII. sz. végi angol festő: Női portré. Pasztell. Üvegezett florentin fakeretben, 49×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3498430
11161
523
140000
Jelzés nélkül: Mária Jézussal. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, javított fakeretben, 80×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
3498844
11162
523
80000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus szíve. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 64,5x47,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
3498847
11163
523
80000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív, antik fakeretben. 53x42,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft