Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jelzés nélkül: Álló női akt. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x30 cm
11152.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Klf. művészekről, mesteremberekről készült portrék (faszobrász, vasesztergályos, könyvkötő, lakatos, kőcsiszoló, stb.), 1948. Tus, papír (Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei lapjainak hátoldalán), egyiken olvashatatlan jelzéssel (többi jelzés nélkül), 28,5x23 cm. A tételhez tartozik: Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei. V. füzet. (Bp., 1916, Korvin-Testvérek-ny.), sérül és részben javított papírborítóban.
11153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. Szélén sérülésekkel. 65x48 cm
11154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan (Szikora?) jelzéssel: Levétel a keresztről, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 18x11 cm.
11155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Naplemente. Olaj, vászon. Hátoldalán Gulácsy Lajos 1926 felirattal. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 30×30 cm.
11156.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm.
11157.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tehénpásztor, 1931. Akvarell, papír. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×30 cm.
11158.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül, feltehetően XVII. sz. végi angol festő: Portré. Pasztell. Üvegezett florentin fakeretben, 49×37 cm
11159.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Jelzés nélkül, feltehetően XVII. sz. végi angol festő: Női portré. Pasztell. Üvegezett florentin fakeretben, 49×37 cm
11160.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Jelzés nélkül: Mária Jézussal. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, javított fakeretben, 80×60 cm
11161.

Licitálható
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50
Minimális ajánlat:
140 000 Ft
140 000 160 000 190 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus szíve. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 64,5x47,5 cm.
11162.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív, antik fakeretben. 53x42,5 cm.
11163.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft