Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3519432
11140
523
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent, keret által takarva), feltehetően XIX. sz. festő: Csatajelenet lovaskatonákkal. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 56,5x69,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3509692
11141
523
26000
Jelzés nélkül, 1900 körül: Itatás. Olaj, fa. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház III. Művészeti aukció (1996) raglapjával valamint nehezen olvasható felirattal (... Edouárd francia festő 1868-1940). Dekoratív, sérült fakeretben. 10x13 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3507315
11142
523
22000
Jelzés nélkül: Konstruktív alak. Tus, akvarell, papír. Sérült. Kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben. 35×26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3514014
11143
523
Jelzés nélkül, XX. sz.: Séta a parkban. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 54×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3517159
11144
523
Olvashatatlan jelzéssel: Társaság. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 63x94 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3519400
11145
523
Mészáros jelzéssel: Emberek a vízparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3516932
11146
523
Mészáros jelzéssel: Gyerekek a patakparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3516131
11147
523
F. Horn jelzéssel: Zenélő matrózók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 55x71 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3519457
11148
523
Jelzés nélkül: Vágtázó lovak. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3517353
11149
523
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Dipse (Erdély), 1940. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Paszpartun ázásnyommal. 26,5x36,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3505047
11150
523
9500
Mary Covell jelzéssel: Kislány az udvaron. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3505043
11151
523
9500
Bányay jelzéssel: Vadnyugati jelenet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 27x17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft