Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel (Ivanácz Zsolt József?): Fiatal hölgy. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 68x56,5 cm
11164.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje (Kövér Gyula?): Hangulatos utca. Olaj, vászon. Javított. Sérült. 68x50 cm. Fakeretben.
11165.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Steinacker jelzéssel, felvidéki-pozsonyi festő: Pozsonyi hölgy arcképe, 1940 körül. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 55×45,5 cm. A tételhez tartozik egy 1940 körüli fotó, amely a festő és az ábrázoltat mutatja festés, a festmény készítése közben.
11166.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szarvas és vadászkutya. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Kissé sérült. Dekoratív keretben, 46×60 cm
11167.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Berchtesgaden környéki táj, Bajorország. Akvarell, papír. Hátoldalán korabeli német ny. felirattal. Üvegezett, javított, sérült fakeretben, 47×63,5 cm
11168.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Olvashatatlan jelzéssel, Edouard Gelhay után, XX. sz. eleje: Tükröződés. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 73x55,5 cm
11169.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Kelemen Gy (?) jelzéssel vagy jelzés nélkül, 8 db mű: Tabáni részletek, 1929-1933. Akvarell, papír. Részben sérült. 16,5×24 és 27x39 cm között.
11170.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vízparti táj hajókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm
11171.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz- XIX. sz. eleje: Pap imakönyvvel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1115/96 sz. bírálati címkéjével. Dublírozott, restaurált. 60x50 cm Antik fakeretben,
11172.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Expresszív táj. Olaj, vászon. 80x60 cm.
11173.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül (Ungváry Sándor?), XX. sz első fele: Női alak virággal és madárral (üvegablak terv?). Akvarell, ceruza, papír. Kartonra kasírozva. Javított. 55,5×39 cm
11174.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül, Barabás Miklós után: Vásárra induló román család. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. 60x45,5 cm.
11175.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft