Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11166.
Steinacker jelzéssel, felvidéki-pozsonyi festő: Pozsonyi hölgy arcképe, 1940 körül. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 55×45,5 cm. A tételhez tartozik egy 1940 körüli fotó, amely a festő és az ábrázoltat mutatja festés, a festmény készítése közben.
11167.
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szarvas és vadászkutya. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Kissé sérült. Dekoratív keretben, 46×60 cm
11168.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Berchtesgaden környéki táj, Bajorország. Akvarell, papír. Hátoldalán korabeli német ny. felirattal. Üvegezett, javított, sérült fakeretben, 47×63,5 cm
11172.
Jelzés nélkül, XVIII. sz- XIX. sz. eleje: Pap imakönyvvel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1115/96 sz. bírálati címkéjével. Dublírozott, restaurált. 60x50 cm Antik fakeretben,
11174.
Jelzés nélkül (Ungváry Sándor?), XX. sz első fele: Női alak virággal és madárral (üvegablak terv?). Akvarell, ceruza, papír. Kartonra kasírozva. Javított. 55,5×39 cm