Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi vörös sálban. Olaj, vászon, kartonon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x29,5 cm
11188.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül: Piaci forgatag Budán, háttérben a Citadellával. Akvarell, tus, papír, alján sérült, kartonra kasírozva, 13,5x17 cm
11189.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül: Alak. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 24×15,5 cm
11190.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Dobó István szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm
11191.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cserhán szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm
11192.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cecey Péter szerepe. Nyomat, papír, kissé gyűrött, paszpartuban, 58×41 cm
11193.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Rézkarc, papír, jelzett, 19×16,5 cm, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben.
11194.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül, ifj. David Teniers után, feltehetően XVII-XVIII. sz. festő: Férfi dudával. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán 8/975 sz. címkével (Szépművészeti Múzeum bírálat?). Dekoratív, sérült fakertben. 68,5x56 cm
11195.

Licitálható
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
593,75
Minimális ajánlat:
190 000 Ft
190 000 220 000 260 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kert. Olaj, vászon. 60x70 cm
11196.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
C. Schleichhandt jelzéssel, XIX. sz. második fele: Hazafelé. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. Fakeretben, 52x78 cm
11197.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
A Harbl (?) jelzéssel, XX. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 9/980 bírálati számú címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11198.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltehetően XX. sz. első fele: Sziklás tengerpart. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 59x48,5 cm. Dekoratív fakeretben.
11199.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft