Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3496790
11176
523
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Bencze?) jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3494044
11177
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3497102
11178
523
13000
Olvashatatlan jelzéssel: I. világháborús magyar katona, Krasznojarszk, 1916. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 23,5x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3496442
11179
523
13000
Tolnay jelzéssel (Tolnay Ákos?): Vízparti fények. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×63 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3501865
11180
523
Lukachich jelzéssel (báró Lukachich Géza?): Lovaskatonák, 1930-as évek. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 30×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3503833
11181
523
Olvashatatlan jelzéssel: Lila kompozíció. Szitanyomat, papír, számozott (12/30). Üvegezett fakeretben. 48x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3499324
11182
523
Benczik M jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Vászon laza, feszítésre szorul. 59×46 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3474767
11183
523
Jelzés nélkül (Iványi-Grünwald Béla?): Fekvő női alakok. Ceruza, papír, paszpartun Iványi-Grünwald Béla felirattal, üvegezett fakeretben, 16x22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3496839
11184
523
9500
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Tehénpásztorlány. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3495379
11185
523
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet gondolával. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44,5x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3501748
11186
523
Kántor jelzéssel (József vagy János?): Kompozíció, 1996. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3496915
11187
523
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet, 1964. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x56 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft