Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan (Bencze?) jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm
11176.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Olvashatatlan jelzéssel: I. világháborús magyar katona, Krasznojarszk, 1916. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 23,5x32 cm
11178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Tolnay jelzéssel (Tolnay Ákos?): Vízparti fények. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×63 cm.
11179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Lukachich jelzéssel (báró Lukachich Géza?): Lovaskatonák, 1930-as évek. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 30×44 cm
11180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lila kompozíció. Szitanyomat, papír, számozott (12/30). Üvegezett fakeretben. 48x38 cm
11181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Benczik M jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Vászon laza, feszítésre szorul. 59×46 cm
11182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Jelzés nélkül (Iványi-Grünwald Béla?): Fekvő női alakok. Ceruza, papír, paszpartun Iványi-Grünwald Béla felirattal, üvegezett fakeretben, 16x22,5 cm
11183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Tehénpásztorlány. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x23,5 cm
11184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet gondolával. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44,5x38 cm
11185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Kántor jelzéssel (József vagy János?): Kompozíció, 1996. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm.
11186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet, 1964. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x56 cm
11187.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft