Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3211744
11248
523
32000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bodak v. Badak jelzéssel, XX. sz. második fele: Vaddisznók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 74×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3480045
11249
523
1967 Borodnádasd Három tavasz fesztivál Oklevél. nyomat üvegezett keretben 56x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3457711
11250
523
Brieska jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fakeretben, 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3396024
11251
523
Budaváry Sándor (?-?): Erdei táj, Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3484052
11252
523
Corelli jelzéssel: Krisztus. Olaj, farost. Keretben. 18x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3404334
11253
523
3400
Covrig jelzéssel, feltehetően erdélyi művész: Ház a fák mögött. Tus, papír, lapszéli szakadással. Paszpartuban. 21x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3299488
11254
523
Cser B jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, kartonon. 43,5×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3515690
11255
523
Csergezán Pál jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. 15x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3460924
11256
523
CSJ 89 jelzéssel: Róma, Angyalvár. Színes ceruza, üvegezett fakeretben, 10×7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3517152
11257
523
Csókos jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3496253
11258
523
Csuk Jenő jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, fakeretben. 20×25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3497162
11259
523
Damaszkin jelzéssel: Lóverseny. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft