Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jelzés nélkül: Álló női akt, akvarell, tus, papír, 28x15,5 cm
11320.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Ceruza, papír, lapszéli apró szakadással, 19x14 cm
11321.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Áramlás. Vegyes technika, vászon. 40x60 cm.
11322.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Arc. Tus, papír, 16x11 cm Kartonon
11323.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül: Bárány Róbert portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
11324.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Bartók Béla arcképe. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 34×29,5 cm
11325.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül: Békésy György portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
11326.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Búsuló betyár. Olaj, fa, apró felületi sérülésekkel, 29,5x37,5 cm
11327.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Jelzés nélkül: Csendélet dinnyékkel. Olaj, vászon, 50x40 cm
11328.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Csukás Zoltán portréja. Rézkarc, papír. 39,5x29 cm
11329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Dencsik Antal gépszedő (karikatúra). Tus fedőfehér, papír. 21,5x15cm
11330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül: Dotis (Tata), régi metszet után készült modern szitanyomat, papír, 33x45 cm
11331.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft