Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3458705
11320
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Álló női akt, akvarell, tus, papír, 28x15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3458729
11321
523
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Ceruza, papír, lapszéli apró szakadással, 19x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3419475
11322
523
Jelzés nélkül: Áramlás. Vegyes technika, vászon. 40x60 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3391771
11323
523
3200
Jelzés nélkül: Arc. Tus, papír, 16x11 cm Kartonon még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3402368
11324
523
Jelzés nélkül: Bárány Róbert portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3481043
11325
523
Jelzés nélkül: Bartók Béla arcképe. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 34×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3402374
11326
523
Jelzés nélkül: Békésy György portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3517003
11327
523
3800
Jelzés nélkül: Búsuló betyár. Olaj, fa, apró felületi sérülésekkel, 29,5x37,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3426317
11328
523
Jelzés nélkül: Csendélet dinnyékkel. Olaj, vászon, 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3402362
11329
523
Jelzés nélkül: Csukás Zoltán portréja. Rézkarc, papír. 39,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
152420
11330
523
Jelzés nélkül: Dencsik Antal gépszedő (karikatúra). Tus fedőfehér, papír. 21,5x15cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3497797
11331
523
Jelzés nélkül: Dotis (Tata), régi metszet után készült modern szitanyomat, papír, 33x45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft