Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jelzés nélkül (Kós Géza bajai festő?): Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x35,5 cm
11296.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm.
11297.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm.
11298.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, 2 db mű: Portrék. Vegyes technika, farost. Dekoratív fakeretben. 18x13,5 cm
11299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó: Női alak kalligráfiában. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 26x21 (x3) cm
11300.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Romantikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 8x11 cm
11301.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Három grácia. Akvarell, selyem. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm.
11302.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kislány a konyhában. Akvarell, papír. 26,5x16 cm
11303.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szarvasbika és sasok. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben, 54,5×68 cm
11304.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt. Vegyes technika, papír, bal alsó sarkában apró folttal, 16×25 cm
11305.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt korsóval. Ceruza, papír, 19,5×13 cm
11306.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Táj. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 10,5x12,5 cm.
11307.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft