Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

HA vagy AH jelzéssel: Király, 1967. Ceruza, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x7,5 cm
11284.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Herskovits Etelka jelzéssel (Herkovits Mórné Léderer Etelka?): Udvar, 1905. Ceruza, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 23,5x31 cm
11285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Heyzner jelzéssel: Paradicsommadár. Selyem, tempera. jelzett, üvegezett keretben., foltos 35x45 cm
11286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Holczmann Vilmos jelzéssel: Csendélet babákkal, 1928. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, sérült fakeretben. 59,5x49,5 cm
11287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
H Wolf jelzéssel, 2 db grafika: Apparitionen II és XII. Rézkarc, papír, 10x11 cm körüli méretekben.
11288.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ignác (?) jelzéssel: Kutya portré. Akvarell, papír. P,aszpartuban. 24x19 cm
11289.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Ingersoll jelzéssel: James Joyce tower. Nyomat, papír. 44,5x37 cm
11290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ismeretlen orosz? jelzéssel, 2 db mű: Hölgy portrék, 1933. Ceruza, papír, egy lapra kasírozva, 26×17 és 24x17 cm
11291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez (kopott), hibás keretben, 17×12 cm
11292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
J. Kirschner jelzéssel, naiv festő, feltehetően XX. sz. eleje: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült. 40x30 cm
11293.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jeges Ernő jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm
11294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül (Barta István?): Utcarészlet. Golyóstoll, papír, lap széle sérült és kissé foltos, 24x30,5 cm
11295.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft