Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3372724
11284
523
2200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
HA vagy AH jelzéssel: Király, 1967. Ceruza, tus, papír. Üvegezett fakeretben. 10,5x7,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3505059
11285
523
Herskovits Etelka jelzéssel (Herkovits Mórné Léderer Etelka?): Udvar, 1905. Ceruza, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 23,5x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3423933
11286
523
Heyzner jelzéssel: Paradicsommadár. Selyem, tempera. jelzett, üvegezett keretben., foltos 35x45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3482186
11287
523
32000
Holczmann Vilmos jelzéssel: Csendélet babákkal, 1928. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, sérült fakeretben. 59,5x49,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3368626
11288
523
H Wolf jelzéssel, 2 db grafika: Apparitionen II és XII. Rézkarc, papír, 10x11 cm körüli méretekben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3209574
11289
523
Ignác (?) jelzéssel: Kutya portré. Akvarell, papír. P,aszpartuban. 24x19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3266847
11290
523
Ingersoll jelzéssel: James Joyce tower. Nyomat, papír. 44,5x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3189799
11291
523
Ismeretlen orosz? jelzéssel, 2 db mű: Hölgy portrék, 1933. Ceruza, papír, egy lapra kasírozva, 26×17 és 24x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3516993
11292
523
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez (kopott), hibás keretben, 17×12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3505052
11293
523
J. Kirschner jelzéssel, naiv festő, feltehetően XX. sz. eleje: Utcarészlet. Olaj, vászon. Sérült. 40x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3499836
11294
523
Jeges Ernő jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3464550
11295
523
Jelzés nélkül (Barta István?): Utcarészlet. Golyóstoll, papír, lap széle sérült és kissé foltos, 24x30,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft