Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3355403
11428
523
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Mattyasovszky jelzéssel: Vízesés. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28×41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
2972127
11429
523
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3517227
11430
523
MCP jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3517229
11431
523
MCP jelzéssel: Hölgyek a szabadban. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3517226
11432
523
MCP jelzéssel: Kerékpáros. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3467192
11433
523
24000
Mednyánszky jelzéssel: Vadász az erdőben. Olaj, karton. Vetemedett. Fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3519386
11434
523
Monostori Moller Pál jelzéssel: Kompozíció. Kréta, karton. 76,5x35,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3408775
11435
523
3800
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, 31,5x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3408781
11436
523
4400
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, egyiken apró foltokkal, 31,5x15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3408786
11437
523
4400
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, lapszéli néhány kevés apró folttal, 31,5x15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3470281
11438
523
3800
MT jelzéssel: Arcok, ceruza, papír, üvegezett kerteben. 34x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3423497
11439
523
N. jelzéssel: Színes arc. Olaj, karton. 70x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft