Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3420848
11452
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Reinhardt?) jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. Sérült. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×93 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3478405
11453
523
Olvashatatlan (S Kultsár?) jelzéssel: Velencei részlet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3517264
11454
523
Olvashatatlan (Szepessi?) jelzéssel: Vásár. Tus, papír. Üvegezett keretben. 31×43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3517262
11455
523
Olvashatatlan (Szepessy?) jelzéssel: Harsonás. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett keretben. 44×31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3517405
11456
523
Olvashatatlan (Tóth?) jelzéssel: Az erdő fényei. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 45,5×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3464568
11457
523
Olvashatatlan (Töreky?) jelzéssel: Expresszív arckép. Rézkarc, papír, paszpartuban, 6,5x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3492880
11458
523
Olvashatatlan jelzéssel (A. Varga Imre?): Csendélet, akril, farost, jelzett, 42×30 cm, fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3169906
11459
523
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Cirkuszi artisták. Tus, toll, papír. 26,5x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3443290
11460
523
Olvashatatlan jelzéssel (Anna Karády?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26x36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3452339
11461
523
Olvashatatlan jelzéssel (Füzesi Lajos?): Lányka. Olaj, vászon. Sérült. 80x60 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3438466
11462
523
500
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Páros. Rézkarc, papír. 29,5x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3438472
11463
523
500
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. Rézkarc, papír. 30x59 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft