Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan (Reinhardt?) jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. Sérült. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×93 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11452.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan (S Kultsár?) jelzéssel: Velencei részlet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm
11453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Szepessi?) jelzéssel: Vásár. Tus, papír. Üvegezett keretben. 31×43 cm
11454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Szepessy?) jelzéssel: Harsonás. Ceruza, papír, sérült. Üvegezett keretben. 44×31 cm
11455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Tóth?) jelzéssel: Az erdő fényei. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 45,5×37 cm
11456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Töreky?) jelzéssel: Expresszív arckép. Rézkarc, papír, paszpartuban, 6,5x5 cm
11457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel (A. Varga Imre?): Csendélet, akril, farost, jelzett, 42×30 cm, fakeretben.
11458.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel (a hátoldalán): Cirkuszi artisták. Tus, toll, papír. 26,5x12 cm
11459.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel (Anna Karády?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 26x36 cm
11460.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Füzesi Lajos?): Lányka. Olaj, vászon. Sérült. 80x60 cm.
11461.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Páros. Rézkarc, papír. 29,5x39,5 cm
11462.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. Rézkarc, papír. 30x59 cm
11463.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft