Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3436654
11476
523
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ceruza, papír. Lap alja lyukasztott. 26,5x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3498866
11477
523
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Print, papír. Üvegezett keretben. 23x33 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3439642
11478
523
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, merített papír, lap széle kissé sérült, 32x41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
2895306
11479
523
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3511671
11480
523
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Olaj, karton. Kissé sérült. 30x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3501823
11481
523
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 33x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3437331
11482
523
Olvashatatlan jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben, 40x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3472584
11483
523
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni halásztanya. Olaj, vászon, sérülésekkel, keretben. 87x105 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3369643
11484
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni strand-sétány. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3498961
11485
523
Olvashatatlan jelzéssel: Budaörsi részlet, 1969. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 31x41 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3438237
11486
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Csákányos törpe. Rézkarc, papír. Próbanyomat. 24,5x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3519379
11487
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x37,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft