Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3438334
11548
523
500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XIV, 2006. Litográfia, papír. 6/20 számozással. 30x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3517396
11549
523
Olvashatatlan jelzéssel: Örvénylő táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3286353
11550
523
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3416621
11551
523
Parzhami Szent Konrád testvére, kapucinusok védőszentje ceruzarajz. leírással kartonon 24x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3519448
11552
523
Perlrott Csaba jelzéssel: Férfi asztalnál. Olaj, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 68×51 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3391624
11553
523
Pleidell jelzéssel: Koldus. Tus, papír, kartonon jelezve jobbra lent a kartonon. 24x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3512293
11554
523
Póla Tibor jelzéssel: Műsor. Akvarell, tus, papír. Fakeretben. 29x43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3187719
11555
523
Polgár jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 44×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3394891
11556
523
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3394889
11557
523
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Fa keretben. 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3268563
11558
523
Pólya jelzéssel: Templom a dombon. Akvarell papír, jelzés nélkül, keretben. 26x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3472478
11559
523
Rácz J. jelzéssel: Öreg ház. Olaj, vászon, jelzett, keretben 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft