Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XIV, 2006. Litográfia, papír. 6/20 számozással. 30x21 cm
11548.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Örvénylő táj. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36×44 cm
11549.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzés nélkül, XX. sz. közepe-második fele: Vázlatfüzet 14 db rajzzal és további 25 db behelyezett rajzzal, többségében vadnyugati témájú, közte női aktok. Ceruza, golyóstoll, papír, néhány hátoldalán Gunesch + G bélyegzéssel, részben sérült, klf. méretekben
11550.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Parzhami Szent Konrád testvére, kapucinusok védőszentje ceruzarajz. leírással kartonon 24x34 cm
11551.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Perlrott Csaba jelzéssel: Férfi asztalnál. Olaj, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 68×51 cm.
11552.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Pleidell jelzéssel: Koldus. Tus, papír, kartonon jelezve jobbra lent a kartonon. 24x13 cm
11553.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Póla Tibor jelzéssel: Műsor. Akvarell, tus, papír. Fakeretben. 29x43 cm
11554.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Polgár jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 44×30 cm
11555.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 60x50 cm
11556.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Pollák jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost. Fa keretben. 50x40 cm
11557.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Pólya jelzéssel: Templom a dombon. Akvarell papír, jelzés nélkül, keretben. 26x42 cm
11558.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Rácz J. jelzéssel: Öreg ház. Olaj, vászon, jelzett, keretben 60x80 cm
11559.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft