Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Radics L jelzéssel: A nagyváros fényei. Olaj, vászon. 70×50 cm. Fakeretben.
11560.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Radics L jelzéssel: József Attila. Olaj, farost. 71,5×57 cm.
11561.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Rappai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 45x33 cm
11562.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm
11563.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Réti jelzéssel, Glatz Oszkár után: Betűvetés. Pasztell, papír. Üvegezett. sérült fakeretben, 50x40 cm
11564.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Réti jelzéssel: Gondolkodó asszony.. Akvarell, papír. Jelzett. 35x60 cm. Üvegezett fakeretben.
11565.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
RGY jelzéssel: Nyár. Olaj, farost. Apró felületi sérüléssel. 60x80 cm.
11566.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Robert Duflos jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35×27 cm
11567.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Ruzicskay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11568.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ruzicskay jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11569.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ruzicskay jelzéssel: Munkások. Vegyes technika, papír. Kissé foltos. 42x29,5 cm.
11570.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
S.né Klára jelzéssel: Kisfiú kutyával. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 26x18 cm
11571.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft