Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Szőlőssy jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, karton, 42x65 cm Szélén kis sérüléssel
11584.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Szőnyi jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm.
11585.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Szv jelzéssel: Erdőbelső, 1916. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 15x20 cm.
11586.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Takács jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 50x34,5 cm.
11587.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tulipán László (1943-2007): Gottfried Wilhelm Leibniz portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm
11588.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Vajk L. jelzéssel: Fekvő hölgy. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 24×37,5 cm
11589.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Vajk L. jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 50×31,5 cm
11590.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vári jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 54x41 cm
11591.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Vasarely jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm.
11592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Vasarely jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm.
11593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Végh Endre: Parsifal. Tempera, papír, 50x35,5 cm
11594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm.
11595.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft