Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent, keret által takarva), feltehetően XIX. sz. festő: Csatajelenet lovaskatonákkal. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 56,5x69,5 cm
11140.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, 1900 körül: Itatás. Olaj, fa. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház III. Művészeti aukció (1996) raglapjával valamint nehezen olvasható felirattal (... Edouárd francia festő 1868-1940). Dekoratív, sérült fakeretben. 10x13 cm.
11141.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül: Konstruktív alak. Tus, akvarell, papír. Sérült. Kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben. 35×26 cm
11142.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Jelzés nélkül, XX. sz.: Séta a parkban. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 54×44 cm
11143.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Társaság. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 63x94 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11144.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Mészáros jelzéssel: Emberek a vízparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
11145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Mészáros jelzéssel: Gyerekek a patakparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
11146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
F. Horn jelzéssel: Zenélő matrózók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 55x71 cm
11147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül: Vágtázó lovak. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm.
11148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan jelzéssel: Dipse (Erdély), 1940. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Paszpartun ázásnyommal. 26,5x36,5 cm.
11149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Mary Covell jelzéssel: Kislány az udvaron. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
11150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Bányay jelzéssel: Vadnyugati jelenet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 27x17,5 cm
11151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft