Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3462915
11212
523
38000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
MKI monogram jelzéssel, XX. sz. első fele: Szégyenlős modell. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. Fakeretben. 153x54 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
3463910
11213
523
26000
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe: Osztrák táj. Olaj, vászon. Javított. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55x68,5. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3457029
11214
523
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 59,5×38,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3455042
11215
523
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Szerelmespár. Olaj, vászon, sérült. 70×89,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3435179
11216
523
50000
Jelzés nélkül, XIX. sz. magyar festő: Ló portré, Dunakanyar. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 56x74 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3437068
11217
523
24000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Art deco lány portréja, 1930-40 körül. Olaj, vászon. Feltekerve. 87x64 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3435138
11218
523
22000
Olvashatatlan jelzéssel (párizsi festő?): Fiatal lány arcképe, 1956. Pasztell, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán párizsi ajándékozási sorokkal 1956-ból. 40x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3419781
11219
523
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3419747
11220
523
13000
F.A. jelzéssel, kétoldalas mű: Geometrikus formák, 1991. Olaj, műanyag háló. Kissé sérült. Fakeretben. 72,5x72,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3419219
11221
523
Takács jelzéssel (Takács Pál?): Szürrealista rajz, 1974. Tus, toll, papír. Üvegezett keretben, hátoldalán J. Zalavary new yorki képkeretező címkéjével. 25x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3419119
11222
523
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, Kőműves utca (Lépcső), 1931. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3419115
11223
523
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, háttérben az régi Erzsébet híddal, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 37x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft