Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

MKI monogram jelzéssel, XX. sz. első fele: Szégyenlős modell. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. Fakeretben. 153x54 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11212.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe: Osztrák táj. Olaj, vászon. Javított. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55x68,5.
11213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 59,5×38,5 cm.
11214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Szerelmespár. Olaj, vászon, sérült. 70×89,5 cm
11215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. magyar festő: Ló portré, Dunakanyar. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 56x74 cm
11216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Art deco lány portréja, 1930-40 körül. Olaj, vászon. Feltekerve. 87x64 cm
11217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel (párizsi festő?): Fiatal lány arcképe, 1956. Pasztell, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán párizsi ajándékozási sorokkal 1956-ból. 40x29,5 cm
11218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm.
11219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
F.A. jelzéssel, kétoldalas mű: Geometrikus formák, 1991. Olaj, műanyag háló. Kissé sérült. Fakeretben. 72,5x72,5 cm.
11220.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Takács jelzéssel (Takács Pál?): Szürrealista rajz, 1974. Tus, toll, papír. Üvegezett keretben, hátoldalán J. Zalavary new yorki képkeretező címkéjével. 25x28 cm
11221.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, Kőműves utca (Lépcső), 1931. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
11222.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, háttérben az régi Erzsébet híddal, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 37x27 cm
11223.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft