Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Farkas S. jelzéssel: Muskátli, 1909. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Sérült. 75x60 cm.
11200.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Artner M. jelzéssel: Befőttes csendélet, 1918. Olaj, vászon, farostra ragasztva. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 44,5x55,5 cm
11201.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Kissé sérült. 60x50 cm
11202.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dublírozott. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 70,5x57,5 cm
11203.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Zana S jelzéssel: Csendélet halakkal, 1937. Olaj, karton, faroston. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 35x41 cm
11204.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Fakeretben. 17×14 cm
11205.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel (Volbrecht, Ernst?): Tanya. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli szakadással, törésnyommal, 31,5x44,5 cm
11206.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően orosz v. szovjet festő: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 47x37 cm
11207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vörös kendős hölgy. Olaj, vászon. Sérült. 130x96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sztálin portréja katonai egyenruhában és kitüntetéssel. Olaj, vászon. Sérült. 160×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Portrait of Stalin in miltary uniform, oli ocanvas, with unreadbale signature, damagaged, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Akt a műteremben. Olaj, vászon. Restaurált. Dublírozott. 110x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
L Vadász jelzéssel: Vitorlások és horgászok. Olaj, vászon, 53x60 cm, dekoratív fakeretben
11211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft